MEGA PROMOCJA! Mini e-booki z ćwiczeniami

Udostępnij na:

Z okazji Nowego Roku Numerologicznego mam dla ciebie promocję na dwa pakiety e-booków z ćwiczeniami, które pomagają UPORZĄDKOWAĆ CHAOS WEWNĘTRZNY (lata temu przyczyniły się do mojego własnego rozwoju).

Otrzymujesz bezterminowy dostęp do plików w formie pdf, ale po zakupie ściągnij je koniecznie na swój dysk. Pracuj z ćwiczeniami na papierze. Bez wymówek! 😘 To dodaje MOCY tego typu ćwiczeniom ❤

W razie pytań – służę pomocą 😉

—————————————-

Poniżej opis oraz linki do zakupu pakietów.

🟢🟢 Pakiet RADYKALNE WYBACZANIE:

– Trzy listy – mini ebook

– Cztery kroki – mini ebook

Radykalne wybaczanie to terapia duchowa, która skupia się na stopniowym procesie transformacji świadomości. To podróż ze świata smutku do krainy radości pt. “Pokochaj swojego kata”. Słowo “ofiara” to klucz w tej metodzie. Tradycyjne wybaczanie opiera się na założeniu, że przytrafiło ci się coś złego, że to ktoś ciebie skrzywdził. Tymczasem, w radykalnym wybaczaniu nie ma zdarzeń dobrych ani złych – nikt niczego nam nie zrobił, nikogo i niczego się nie ocenia. Jak to?- zapytasz. Otóż, nasze Dusze zawarły kontrakt przedurodzeniowy, który obejmował m.in. lekcje do przerobienia i sposoby ich realizacji w konkretnych latach życia. Zatem nikt nie jest winien, nikt nie wyrządził krzywdy- po prostu wspólnymi siłami zaliczamy kolejną lekcję zaplanowaną przez naszą Duszę, a umówioną z inną przyjazną Duszyczką, która również odrabia swoje osobiste lekcje w międzyczasie.

⬇️⬇️⬇️ KUP TUTAJ ⬇️⬇️⬇️

http://www.new-energies-in-life.com/…/radykalne…/

——————————————————————————–

🟢🟢 Pakiet ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻYCIE:

– Owocne życie- praca z metaforą

– Czego pragnę- praca z archetypami

– Pozbywam się presji- ćwiczenie

– Moje życie jest dobre- ćwiczenie

– Wybieram radość- ćwiczenie

To, jak na co dzień wygląda Twoje życie, jest często spuścizną po rodzinie i wypadkową losowych doświadczeń z ludźmi, których spotykasz. W pakiecie znajdziesz kilka użytecznych ćwiczeń, które znacząco wpłynęły na życie moich klientów i moje. Na czym polega świadome projektowanie własnego życia? Otóż, jest to podejmowanie świadomych decyzji i działań, które mają na celu stworzenia szczęśliwego, niezależnego i pełnego życia, cokolwiek przez to rozumiesz (owocnego życia).Projektowanie nowego stylu życia to wyjście ze schematu mało ciekawego i rutynowego życia, które zostało nam wpojone przez otoczenie i media. To świadome kreowanie własnego życia zamiast pozwalania na to, aby ktoś zrobił to za Ciebie. To budowanie życia na swoich zasadach.

Ten pakiet jest dla Ciebie, jeśli:

– chciał(a)byś więcej od życia, ale nie wiesz jak to osiągnąć,

– większość pełnionych ról w Twoim życiu Cię nie satysfakcjonuje,

– jesteś zmęczony/a realizowaniem czyiś oczekiwań i potrzeb,

– czujesz się źle sam/a ze sobą,

– po prostu masz ochotę rozwijać się.

⬇️⬇️⬇️ KUP TUTAJ ⬇️⬇️⬇️

http://www.new-energies-in-life.com/product/pakiet-cwiczen/

—————————————-


Udostępnij na: