O mnie

Witaj,

Mam na imię Emilia.

Czym się zajmuję? Kim jestem? Zapraszam Cię do obejrzenia nagrania.

Mówią, że jestem pasjonatką tego, czym się zajmuję- w sumie to mają rację, bo wszystko czego się podejmuję- tworzę z ogromnym zapałem i pasją, a to tylko dlatego, że przez życie idę swoją własną ścieżką.

Jeśli czujesz i wiesz, że jesteś gotów/gotowa na tą wiedzę- chętnie się nią z Tobą podzielę.

Zapraszam serdecznie do kontaktu przez formularz na stronie lub na info@new-energies-in-life.com

Z wyrazami miłości 

– SzuOr – 

Opinie o mnie

Poznaj opinie moich klientów i dowiedz się co sądzą o mnie i świadczonych przeze mnie usługach

Zdecydowanie polecam, jest to nie tylko interesujące doświadczenie, ale także zaskakujące żródło cennych informacji przekazanych w przystępny sposób i w bardzo miłej atmosferze  ANNA J.

Opinia z Facebooka

Jeśli szukasz drogowskazu, podpowiedzi, wydaje Ci się że ciągle pod górkę, polecam spotkanie z p.Emilią. sympatyczna osoba z dużą wiedzą, służy pomocą, pomoże, nakieruje, otwiera oczy na pewne kwestie i sprawy.
Nawet jeśli do końca nie wierzy się w numerologie, po spotkaniu z p.Emilią spojrzy się na temat z innej perspektywy.
Warto poszerzać horyzonty i spróbować 🙂 polecam
IWONA

Opinia z Facebooka

Jeśli masz zamiar udoskonalić swoje życie – spotkaj się z Emilią ❤❤❤ AGNIESZKA S.

Opinia z Facebooka

Potężna wiedza, niesamowita intuicja, człowiek Anioł. 💞 MARIE M.

Opinia z Facebooka

Nie wiem jak to się stało,czy to zwykły zbieg okoliczności (jednak nie sądzę ). Jestem około 1 mc po grze Satori i w moim życiu dzieją się cuda- właśnie w tym obszarze, który gra wskazała. Blokada ta zniknęła i życie znów płynie w dobrym i spokojniejszym kierunku. Dziękuję Pani Emilio jest Pani wspanialą istotą przez którą, a właściwie dzięki której dzieją się cuda. Czekam na kolejne terminy gry i jestem ciekawa jakie tajemnice przede mną kolejny raz otworzy. NATALIA K. N.

Opinia z Facebooka

Wspaniała osoba, wiedzą i kompetencjami nie ma sobie równych. Jeśli masz potrzebę zrozumienia siebie, tego z czego wynikają sytuacje z Twojego życia, koniecznie polecam spotkanie z Emilią. JOANNA W.

Opinia z Facebooka

Mówisz i masz !!!! Do Emilii trafiłam w swoim numerologiczny 9 roku- było burzliwie. Dzięki jej wiedzy, empatii, zrozumieniu, fajnego podejścia do człowieka i uśmiechowi, wiem, że to bardzo pożyteczne zmiany a nie dramaty życiowe. Przez ponad pół roku dość często korzystałam z jej rad i usług. Płatne czy nie-zawsze płynące z serca. Polecam w 200% !H Pomaga poukładać sobie pewne rzeczy w głowie i zrozumieć- Po co? Czemu akurat tak? Czemu ma to służyć? Świetnie dawkuje wiedzę, nie mieszając zbyt dużą ilością informacji. Daje cenne rady i wskazówki na życie ale też na zwykłą codzienność. Ściskam i dziękuje Po raz koleiny. WERONIKA K.

Opinia z Facebooka

Interesuje się tymi wszystkimi dziedzinami, które są na stronie , jest to ogromna wiedza .
Dlatego mogę z serca polecić osobom ,które chcą coś zmienić w swoim życiu lub potwierdzić swoją drogę, nieraz jest taka potrzeba 🙂 Jest tu duża wiedza , rzetelność , serce , wszechstronność czyli gotowość pomocy jeżeli tylko Ty jesteś gotowy na pracę ze sobą , ona Ci pomoże 💜.
ARLETA J.

Opinia z Facebooka