Cząstka mnie, czyli moja praca

Udostępnij na:

Moi znajomi Mówią, że jestem optymistką, która realnie podchodzi do życia. Pesymistką z pewnością nie jestem. Ale realizm i obiektywna ocena sytuacji jest niezwykle potrzebna w prowadzeniu własnego biznesu.

Jestem pasjonatką tego, czym się zajmuję, bo wszystko  tworzę z ogromnym zapałem i pasją, a to  dlatego, że przez życie idę swoją własną ścieżką, uczę się, testuję nowe rozwiązania, poznaję siebie, ulepszam siebie i dzięki zdobytej wiedzy i własnemu doświadczeniu czuję i wiem, że jestem w stanie pomóc innym.

Dzięki mojej własnej transformacji jestem w stanie zrozumieć drogę, która jest przed tobą i jestem gotowa towarzyszyć ci w niej.

Jestem całkiem fajną siostrą i najlepszą przyjaciółką, dobrą i pomocną koleżanką.

Patrząc wstecz, mogę powiedzieć, że przez całe swoje życie służę radą, tym który po nią przychodzą i staram się nie narzucać swoich teorii , ponieważ nie każdy może być gotowy na doświadczenie jakie ze sobą niosę.

I ja to rozumiem, i tak jest w porządku, potrafię to przyjąć i zaakceptować.

Jestem certyfikowanym konsultantem totalnej biologii, certyfikowanym trenerem radykalnego wybaczania, numerologiem, a od 5 lat jestem life coachem, co pomaga mi w jeszcze lepszym wspieraniu moich klientów. Jestem filologiem (anglista i hispanistą) i trenerem technik szybkiego uczenia się z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu dzieci i dorosłych i myślę ze z całkiem nieźle mi to wychodzi.

Najprościej i najkrócej- jestem praktykującym doradcą holistycznym, co oznacza, że łączę metody wspierające rozwój na trzech poziomach: umysłu, ciała i duszy. A może duszy, umysłu i ciała? Dusza nada kierunek twoim działaniom, umysł przedstawi logiczny plan wykonania, a ciało wykona go krok po kroku.  Zawsze daleka byłam od rozgraniczania tych poziomów.

Mimo, że prowadzę od 10 lat zajęcia typowo rozwijające umysł, to staram się zawsze przemycić coś więcej niż tylko jak to ostatnio w internecie się akcentuje “mięcho”, przemycam pewne uniwersalne wartości i zdrowe uwalniające przekonania, lekkość i dużo bezwarunkowej miłości .

Pomagam ludziom pragnącym stworzyć  harmonijne, satysfakcjonujące i owocne życie, cokolwiek to dla nich znaczy oraz bardziej świadome relacje z otoczeniem.

Towarzyszę ci w drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś, pomagam uświadomić sobie  i zrozumieć sens swoich doświadczeń, programów mentalnych i emocji, które blokują cie przed rozwojem i szczęściem. Pomagam ci w wykorzystaniu zasobów które już posiadasz i dzięki którym możesz uzdrowić to, co do tej pory nie było harmonijne.


Udostępnij na: