Udostępnij na:

💟 WARSZTATY 💟

Jeśli : – ktoś bardzo Cię skrzywdził i nie umiesz mu tego wybaczyć – sam/a skrzywdziłaś kogoś i nie umiesz wybaczyć tego sobie – czujesz się ciągle pokrzywdzona/y – brak Ci energii i siły do życia – nie panujesz nad własnym życiem – czujesz się wykorzystywany/a przez innych – nie dostajesz w związku tyle akceptacji, ile pragniesz – ciężko Ci stworzyć zdrowe relacje, oparte na szacunku i miłości – nie możesz dogadać się z ludźmi – spotykasz na swojej drodze ludzi, którzy Cię denerwują, mają ciągle o coś do Ciebie pretensje, krytykują czy ograniczają, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Grając w ‚Satori’, można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie. Dlatego też warto grać w grę wielokrotnie, szczególnie wówczas, gdy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania lub zyskać nową perspektywę.

Gra ujawnia wielkie pokłady mądrości – twojej własnej, rzecz jasna – ta zaś objawia się poprzez grę w zdumiewający sposób, który wzbudza zachwyt i inspiruje. Baw się więc, ucz i rozwijaj!

Niezwykła moc Radykalnego Wybaczania może być doświadczana na wiele różnych sposobów, jednak gra ‚Satori’ jest z pewnością najmniej stresującą i najbardziej ZABAWNĄ formą doznania jej oddziaływania. Jest to gra planszowa przeznaczona dla dwóch do pięciu osób, która ma na celu wywoływać śmiech, przyczyniać się do pogłębienia zrozumienia i wewnętrznego rozwoju oraz pomagać nam w osiąganiu oświecenia.

Na podstawie: Zdrowa Dusza


Udostępnij na: