Jak skutecznie eliminować wewnętrznego sabotażystę

Udostępnij na:

🔷 Bohaterem dzisiejszego nagrania jest wewnętrzny sabotażysta, zwany też wewnętrznym krytykiem.
Cóż to za jeden? Przypomnę, bardzo krótko- jest to taki głos wewnętrzny, który chce nas chronić. Serio… CHRONIĆ.

🔷 Dba o nasze bezpieczeństwo, pewność siebie i pilnuje, by inne wartości i przekonania, przyswojone szczególnie w dzieciństwie, były w naszym życiu realizowane. Dba o to, żebyśmy zaoszczędzili naszą energię i nie wysilali się zbytnio.

🔷 Jeżeli odczuwasz teraz duży dyskomfort, źle się czujesz we własnej skórze, brakuje Ci odwagi do działania, to w pierwszej kolejności pomyśl o tym dlaczego tak się dzieje?
Zapewne to Twój wewnętrzny krytyk sabotuje Twoje działanie, być może podpowiada Ci, że się nie uda, że nie ma to sensu, że szkoda na to czasu, że jesteś zbyt słaba, że za późno aby coś się zmieniło.

💝 Poznaj tajemnice rozprawiania się z wewnętrznym krytykiem, którego głos wraz z nabywanym doświadczeniem możesz wyciszyć, a nawet wyeliminować…

________________________________

📌 W filmie również zapowiedź nowego kursu online

pt. JAK WYBACZYĆ SOBIE I INNYM.
KURS DOSTĘPNY TUTAJ


Skusisz się?

Więcej szczegółów:

Warto umieć dokonywać przemiany swojej energii lęku, wstydu, żalu, złości, nienawiści w energię akceptacji, spokoju, radości, wdzięczności i bezwarunkowej miłości.

Doświadczając prawdziwego samowybaczania i akceptując siebie bezwarunkowo osiągasz w rezultacie efekt bezcenny pod postacią uzdrowienia swojej relacji ze samym/ą sobą.

To właśnie ta relacja ze samym/ą sobą jest pierwszym i najważniejszym związkiem w Twoim życiu, od którego zależą wszystkie inne.
Pamiętaj, że świat na zewnątrz Ciebie jest tylko lustrzanym odbiciem Twojej osobistej przestrzeni i miłości do siebie samego/samej.


Udostępnij na: